Kim jesteśmy?

Fundacja Niezapomniani została założona przez dwóch byłych żołnierzy JW GROM, chcących wprowadzić pozytywne trendy do polskiego społeczeństwa – szczególnie w kwestii pamięci o tych, którzy służyli Ojczyźnie.

Cele statutowe Fundacji

Cele statutowe Fundacji, realizujemy poprzez:
  • pomoc żołnierzom i funkcjonariuszom, którzy doznali uszczerbku podczas służby
  • wspieranie rodzin byłych i obecnych żołnierzy, przebywających na misjach
  • organizacja obozów dla dzieci żołnierzy i funkcjonariuszy
  • przywracanie pamięci historycznej poprzez odnawianie miejsc poświęconych pamięci tych, którzy oddali życie za Ojczyznę i opiekę nad nimi
  • organizacja wydarzeń wzmacniających poczucie patriotyzmu i wspólnoty narodowej oraz wspierających bezpieczeństwo Polski

 

Pomoc, Wsparcie, Pamięć

Misją Fundacji pozostaje przede wszystkim wsparcie tych, którzy na co dzień ryzykowali dla nas życiem.
 
Zasługi żołnierzy wojska i funkcjonariuszy służb dla kraju oraz obywateli są nieocenione, uważamy, że naszym obowiązkiem jest pamiętanie o tym oraz wspieranie ich wtedy, gdy w ich życiu pojawiają się zawirowania.
 
Fundacja pomaga byłym i obecnym żołnierzom oraz ich bliskim, niezależnie od sytuacji w której się znajdują. 

Aktualności.

Obóz szkoleniowy o profilu obronno-sportowym – lato 2023

Obóz szkoleniowy o profilu obronno-sportowym – lato 2023, który zostanie zorganizowany w dniach 02.08 - 08.08.2023 roku, będzie kolejną edycją cieszących się ogromnym zainteresowaniem organizowanych od roku 2012 obozów dla młodzieży, odbywających się na terenach posiadających odpowiednią bazę szkoleniowo-logistyczną dla realizowanego przedsięwzięcia.

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie dla uczniów klas mundurowych

Fundacja Niezapomniani w dniu 06.12.2022 roku zorganizuje, na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego GROM w Czerwonym Borze, Mikołajkowe Zawody Strzeleckie dla uczniów klas mundurowych.

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Lubelskiego w ramach programu „Warto być Polakiem”

Program „Warto być Polakiem” organizowany przez Samorząd Województwa Lubelskiego rozpoczął się w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 2 maja 2020 - zobacz wideo

Zostań wolontariuszem.

Zachęcamy również do uczestnictwa w wolontariacie podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Jeśli chcesz pomagać razem z nami to śledź nasz fanpage – tam będziemy publikować wszystkie prośby o wsparcie wolontariuszy.

Zgłoszenia osób chcących wspierać działania Fundacji w zakresie realizowanych projektów prosimy zgłaszać na adres mailowy: fundacja@niezapomniani.pl

Każdą, nawet najmniejszą wpłatę przyjmiemy z wdzięcznością i wykorzystamy w całości na merytoryczną działalność Fundacji.

Zainteresowanej osobie lub instytucji wystawimy na życzenie pisemne potwierdzenie otrzymania darowizny i rozliczenie sposobu jej wydatkowania.

Zrealizowane projekty.

Podmioty wspierające Fundację NIEZAPOMNIANI.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich instytucji i osób,  które przyczyniają się do realizacji misji fundacji NIEZAPOMNIANI.

 
PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY GROM CHALLANGE.